החלפות והחזרות

סנאפסית יקרה,

בתכשיטים שלנו הושקעה אהבה ועבודה רבה, ואנו מאחלות לך הנאה מרובה מהם.

כל מוצרי הבסיס של המותג מגיעים עם אחריות ותוכננו להחזיק לאורך זמן. המלצתנו היא להרחיקם הן ממים מתוקים והן ממים מלוחים אם ברצונך להאריך את עמידותם אל מעבר לגבול האחריות.

מעוניינת להחזיר או להחליף פריט? אין בעיה! שלחי לנו מייל עם הפרטים לכתובת info@snaps.co.il או הודעת וואטסאפ לטלפון 053-8218138

החלפות:

-ניתן להחליף פריטים שנרכשו באתר עד 21 יום מיום קבלת הפריט, בדואר רשום או בסניפי החברה, בתנאי שלא נעשה בהם שימוש וכנגד קבלה או פתק החלפה.

-הפריט שאליו תרצי להחליף יישלח אליך חזרה דרך הסניפים שלנו או בדואר רשום ללא עלות נוספת – בתיאום מראש. כל החלפה נוספת כרוכה בעלות המשלוח בלבד.

-פריטים שנרכשו במבצע או בקטגוריית הסייל ניתנים להחלפה עד שבוע מיום קבלתם והאחריות עליהם אינה תקפה.

החזרות:

-ניתן להחזיר פריטים תמורת זיכוי לקופון באתר או החזר כספי מלא עד 21 ימים מיום קבלת הפריט, בדואר רשום או בסניפים שלנו, בתנאי שלא נעשה בהם שימוש, שלא נפל בהם שום פגם/נזק וכנגד קבלה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן.

-פריטים שנרכשו במבצע או בקטגוריית הסייל ניתנים להחזרה עד שבוע מיום קבלתם והאחריות עליהם אינה תקפה.

-לא יינתן זיכוי או החזר כספי על דמי משלוח.

-תכשיט שנוצר בהזמנה אישית, לא ניתן להחזיר או להחליף.

משלוחים:

– שליח עד הבית מגיע לבית הלקוח/ה תוך 7 ימי עסקים ממועד הזמנת המוצר, אלא אם על המוצר עצמו צוינו זמני אספקה חריגים.

– משלוח 24 שעות לרעננה, הרצליה, גבעתיים ורמת גן – אספקת הפריט תעשה עד יום לאחר ההזמנה בפועל. הזמנות שנעשו ביום חמישי לאחר השעה 12:00 בצהרים יסופקו עד יום ראשון בערב, וכן לגבי ערבי חג.

הערות ותוספות

-במידה ובחרתם לשלוח אלינו את הפריט בחזרה בדואר, אנא שלחו אותו בדואר רשום בלבד לכתובת: סנאפס, רחוב דרך השלום 7 תל אביב, בצרוף החשבונית ופתק עם פרטים להתקשרות כדי שנוכל ליצור איתכם קשר.

-עבור מוצר שנרכש בסייל ו/או במבצע תינתן אפשרות החלפה לפי הסכום ששולם עבור הפריט בעת הרכישה וכפי שמופיע בחשבונית העסקה ולא בשווי המחיר המלא של המוצר.

-ביטול עסקה אפשרי על כל מוצרי האתר תוך יומיים מעת קבלת המוצר. במקרה של ביטול יגבו 5% דמי ביטול ככתוב בחוק. במקרה של ביטול על הרוכש/ת להשיב את המוצרים אל אחד מסניפי הרשת או בדואר אל משרדי החברה. המוצרים יוחזרו באריזתם המקורית יחד עם חשבונית הקניה.

בעלי מוגבלויות או אזרחים וותיקים רשאים ככתוב בחוק לבטל עסקה עד 4 חודשים מרגע קבלתה בעת הצגת תעודה מתאימה.

אם ברצונך לבטל עסקה תוכל/י לעשות זאת על ידי לחיצה על הכפתור המתאים בעמוד הבית, או בפנייה ישירה במייל או בטלפון info@snaps.co.il / 03-6125832

-לא ניתן לזכות כרטיסי דירקט ולכן בעלי כרטיסי דירקט זכאים לקבלת קופון לרכישה באתר או בסניפי החברה.

-מובהר כי לא יינתן זיכוי כספי בגין מוצרים שלא שולמה בגינם תמורה כספית, כגון מבצעים או מתנות.

 

אנו עושות את מרב המאמצים והבדיקות להוציא את התכשיטים במצב מושלם. יחד עם זאת אנו מבינות כי יכול לקרות מצב שבו יישלח אליך מוצר שנפל בו פגם בייצור. במקרה זה, יישלח הלקוח את המוצר על חשבונו בדואר רשום, לכתובתנו – סנאפס, רחוב דרך השלום 7 תל אביב ואנו נזכה אותו על המשלוח בקופון לרכישה באתר. בכל מקרה המשלוח החוזר יישלח רק באמצעות דואר רשום. הזיכוי יתבצע רק לאחר קבלת המשלוח ובדיקתו על ידי עובדות סנאפס.

החלפה

עד 21 יום בהצגת חשבונית / פתק החלפה

פטנט

מקורי ישראלי

משלוח חינם לנקודות איסוף

בקנייה מעל 300 ש"ח